جزییات محصول

ماشین آلات تزریق پلاستیک فشاربالا

ماشین آلات تزریق پلاستیک فشاربالا

توضیحات محصول
قطعات نازک و فشار بر، با سیستم فشار بالا قابل تولید می باشند که این عمل با استفاده ازگاز ازت میسر می گردد. با بهره گیری از بهترین سیستم آکومولاتور و دقت بالای گیره و تزریق به این توان دست یافته ایم .
توضیحات تکمیلی محصول

دستگاه تزریق پلاستیک ساند با بهره گیری از دستگاه های cnc ژاپنی ، آلمانی و با استفاده از فرز و بورینگ های اروپایی دقت بسیار بالایی را در ماشین کاری داشته، به همین سبب است که اولین دستگاه تزریق ساند در ایران ۲۷ سال مداوم در حال کار می باشد .

قطعات تشکیل دهنده ماشین آلات تزریق پلاستیک این شرکت از برند های شناخته شده ی جهان (پمپ Yuken، شیرهای  Rexroth ، کنترلر (Techmation (plc و هیدروموتور Intermote ) می باشد.

دیگر ویژگی ها:

-استفاده از بوش های فسفر برنز کربنی مخصوص، منجر به مصرف کمتر گریس و روغن گردیده،عمر قطعات و کیفیت محصولات تولیدی را ارتقا می دهد
-دارای قفل مخصوص باز نشدن گیره هنگام تولید می باشد
-عدم جوشکاری در بلوک شیر های روغن منجر به افزایش عمر سیستم هیدرولیک و کاهش خرابی های احتمالی حاصل از براده های جوشکاری میشود
-صفحات چدنی گیره با بالاترین دقت و حداکثر تنش گیری ،موجب کمترین میزان پیچیدگی و عدم اختلاف در سایز گیره می شود 
-شاسی اصولی و مستحکم ، ضامن عملکردی روان با حداقل لرزش، در سرعت و فشار بالا می باشد
-سیستم IVTS منجر به روغن کاری مداوم و در نتیجه  عمر طولانی شفت گیره می شود

قابلیت این ماشین قطعات  نازک و  فشار بر، با سیستم  فشار بالا قابل تولید می باشند که  این عمل با استفاده ازگاز ازت میسر می گردد. با بهره گیری از بهترین سیستم آکومولاتور و دقت بالای گیره و تزریق به این  توان دست یافته ایم .